На Донеччині затримали громадянина Росії, який приїхав воювати із Якутії

На Донеччині затримали громадянина Росії, який приїхав воювати із Якутії

Прикордонники продовжують посилювати заходи щодо недопущення спроб незаконного переміщення зброї, боєприпасів, засобів терору та проникнення диверсійно-розвідувальних груп на територію України. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.

Так, учора на контрольному посту «Березове» прикордонники затримали члена незаконних збройних формувань, який виявився громадянином РФ. Під час несення служби прикордонний наряд помітив автомобіль «Тойота», який під’їхавши до контрольного поста, почав швидко здавати назад та намагався змінити напрям руху. З метою недопущення протиправної діяльності прикордонники відразу заблокували можливі шляхи втечі та затримали транспортний засіб.

В автомобілі знаходилось двоє осіб 48-річний громадянин Росії, який був у військовій формі з ознаками приналежності до підрозділів незаконних збройних формувань та громадянка України – жителька Донецька.  

Під час співбесіди росіянин та українка розповіли, що їхали із Донецька до Новоазовська для подальшого вибуття у Росію, але втратили орієнтування на місцевості. Коли побачили прапор і українську символіку, зрозуміли, що потрапили на блокпост українських силовиків, тому  спробували одразу ж утекти.

У ході подальших перевірочних заходів прикордонники з’ясували, що затриманий громадянин Російської Федерації прибув на Донбас із Республіки Саха (Якутія) та певний час перебував у складі одного з підрозділів терористичних формувань. По даному факту поінформовано компетентні органи. Затриманих передано співробітникам СБУ.

Переглядів: 7512
Коментарі
14:00 13.11.2015
Может
По понятиям Гаагского прокурора, надо сделать не преступление, а просто нарушить права и отправить орка на кладбище в Ростове?
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту