У Маріуполі та Лисичанську CБУ виявила схованки бойовиків, підготовлені для диверсій на травневі свята

У Маріуполі та Лисичанську CБУ виявила схованки бойовиків, підготовлені для диверсій на травневі свята

Співробітники Служби безпеки України виявили у Маріуполі сховище зброї та боєприпасів бойовиків т.зв. «ДНР». Про це повідомив прес-центр СБ України.

Терористи організували схованку в одній із зруйнованих споруд автотранспортного підприємства. Співробітники спецслужби вилучили з неї чотири ручні протитанкові гранатомети РПГ-18 і РПГ-26, п’ять бойових гранат РГД-5, Ф-1, майже чотири сотні патронів для автоматичної зброї та інші засоби для здійснення терактів.

Встановлено, що арсенал терористи планували використати для диверсій проти Збройних Сил України напередодні святкування травневих свят. Відкрито кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України. Злочинний арсенал співробітники СБ України виявили й в одному з житлових масивів Лисичанська. У схованці зберігалися три гранатомети, 116 тротилових шашок, 6 осколкових протипіхотних мін та ящик з патронами калібру 14,5 мм. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Переглядів: 821
Коментарі
13:35 15.04.2015
восток
самое главное-ящик с патронами 14,5мм. Будут по демонстрации в честь Дня Победы шмалять. Хоть бы не позорились.Козлы изСБУшные
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту