На Рівненському полігоні продовжується навчання військовослужбовців (ВІДЕО)

На Рівненському полігоні продовжується навчання військовослужбовців (ВІДЕО)

Допоки українські військові укріплюють свої позициї та готуються до оборони, терористи час від часу, через лінію розмежування, проводять обстріли та навідуються зі зброєю до наших блокпостів. 

На Сході обстановка залишається напруженою та має тенденцію до загострення, про це під час брифінгу повідомили військовослужбовці управління оперативного командування «Захід». Найбільш загрозливими залишаються напрямки Станиці Луганської та Щастя. Попри Мінські домовленості, бойовики продовжують обстрілювати позиції наших військових.

Анатолій Прошин, начальник прес-служби управління ОК «Захід»:

- В період з 07.00 1 квітня по 07.00 другого квітня зафіксовано 2 обстріли, з них одне бойове зіткнення. Впродовж 20 хвилин тривав мінометний обстріл та бойове зіткнення з розвідувально-диверсійною групою противника в районі населенного пункту Золоте зі сторони Первомайська. Втрат особового складу серед ОК «Захід» немає.

В той же час для забезпечення ротації на рівненському полігоні продовжується навчання військовослужбовців призваних в рамках 2 хвилі 4 черги мобілізації.

Анатолій Прошин, начальник прес-служби управління ОК «Захід»:

- Закінчена загальновійськова підготовка з мобілізованими не кваліфікованих спеціальностей і розпочата фахова підготовка, що триватиме до другої половини квітня. В окремій механізованій бригаді проходить бойове злагодження підрозділів, також проходить доукомплектування бойових підрозділів та екіпажів.

Також днями на полігоні було проведено курс інтенсивної підготовки з тактичної медицини  для цивільних осіб. Навчання проходило за протоколом НАТО в умовах максимально наближених до бойових. Організували їх рівненські інструктори громадської організації «Білі берети».

Анатолій Прошин, начальник прес-служби управління ОК «Захід»:

- Метою проведення цього курсу є надання  необхідних практичних знань та навичок цивільним особам, можливим майбутнім інструкторам з метою подальшої підготовки військових ЗСУ з військово-медичної підготовки.

Паралельно з навчаннями призваних по мобіліації, в управлінні «Захід» продовжується демобілізація військових 1 хвилі мобілізації. Як розповіли в оперативному командуванні, чимало з них виявили бажання продовжувати службу в Збройних Силах України.

Анатолій Прошин, начальник прес-служби управління ОК «Захід»:

- З числа мобілізованих з Міністерством оборони уклали контракти на проходження військової служби 815 військовослужбовців. З них 566 офіцерів та 249 солдат, сержантів.

Також через військові комісаріати уклали контракти 683 солдати, сержанти та 21 офіцер. За словами представників управління «Захід», такий показник свідчитьпро повернення престижу професії військового.

Переглядів: 1226
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту