+380673870816 +380673870816

У Рівному відкрилася нова пекарня за типом французьких буланжері (ВІДЕО)

Хліб – усьому голова. Найкращий та найсмачніший у місті печуть ось у цій пекарні. Та це й не дивно, адже для його приготування тут використовують лише натуральні, добірні інгредієнти. Нині пекарі за допомогою спеціального обладнання замішують тісто для італійської фокаччі. А поки воно готується, чаклують над круасанами.

Наталія Захарчук, пекар:

- Тісто має бути охолодженим і стіл також, для того, щоб було краще видно слої у вже спеченому круасані.

Ці круасани смакують не гірше французьких, адже їх печуть за традиційними рецептами кращих пекарів кулінарної столиці світу - Франції.

Олексій Кузнецов, шеф-кухар:

- Тісно співпрацюємо із французьким пекарським центром, який  нам надає свої поради щодо інгредієнтів. Користуємося суто французькими натуральними інгредієнтами.

Хліб знаходиться у самому серці французького кулінарного мистецтва і колись навіть визначав певний соціальний статус. Наприклад, довгий елегантний багет був доступний тільки для стильних міських жителів, а простий, на заквасці, був головним продуктом в сільській місцевості. Тепер саме такий хліб захопив уяву сучасних пекарів. Готують його і у рівненській пекарні.

Олексій Кузнецов, шеф-кухар:

- Бульолевен - це хліб, який стоїть в заквасці до 24 годин. Він готується без наповнювачів, розпушувачів з  додаванням цитрусових – кураги, апельсинів, лимонів та горіхів.

Такий хліб надзвичайно корисний, - розповідає пекар Володимир Горбатюк. Він добре засвоюється організмом і тому жодним чином не впливає на фігуру. Французи цьому яскраве підтвердження.

Володимир Горбатюк, пекар:

- Французи, за статистичними даними, в Східній та Західній Європі є однією з найхудіших націй, не зважаючи на те, що пересічний француз споживає більше 100 кілограмів випічки на рік.

На жаль, в Україні побутує міф, що випічка - це шкідливо. Насправді, це не так, переконує пан Володимир. Просто у нас відсутня культура споживання хлібобулочних виробів.

Володимир Горбатюк, пекар:

- Вона була, адже Україна була житницею ще до радянських часів, в нас же  коровай, хліб-сіль – це культура і вона була. Тепер її потрібно відроджувати, адже ця культура в радянські часи була загублена.

Хліб людство знає вже 15 тисяч років і хоча люди їдять його чи не щодня - це єдиний продукт, який не набридає, - розповідає  Володимир Горбатюк. Тому нині важливо повернути українцям  культуру споживання випічки. Перший крок у Рівному вже зробили. У нашому місті відкрилася нова пекарня за типом французьких буланжері. 

Схожі статті