Рівненські рибалки під загрозою?

Рівненські рибалки під загрозою?

Лід на водоймах та озерах Рівненщини місцями крихкий та нестійкий. Аби зменшити кількість нещасних випадків працівники Рівненського міськрайонного управління провели профілактичну бесіду з рибалками. 

Навіть в цей будній день їх на озері Басів Кут понад 30 чоловік, що вже говорити про вихідні дні, коли сюди приходять жителі Рівного для риболовлі, катанні на ковзанах, активного відпочинку з дітьми. З кожним днем потепління  на льоду знаходитись все більш небезпечно. Про це повідомив головний фахівець відділу ЦЗ Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Сас.

Правила безпеки, яких слід дотримуватися на водоймах взимку: при зимовому купанні не брати з собою дітей, які можуть залишитися на березі без нагляду дорослих; не знаходитися на водних об’єктах в стані алкогольного сп'яніння (алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку); у жодному разі не виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги (необхідно використовувати для цього палицю), а при можливості утриматися від виходу на лід, особливо дітей; на льоду забороняється збиратися великими групами на одному місці, не стрибати та бігати по льоду (на початку зими небезпечною є середина водоймища, а в кінці зими - прибережні ділянки); там, де є вмерзлі пеньки, гілки, трава чи інші предмети, лід завжди тонший та слабший; якщо при пересуванні лід починає тріскатися та ламатися, слід одразу повернутися назад; особливо обережно треба спускатися з берега: лід там завжди слабший.

Якщо ви провалилися під лід: широко розкиньте руки по краям ополонки та утримуйтеся від занурення головою. Кличте на допомогу. Пересуньтеся до того краю ополонки, де течія не понесе вас під кригу. Не робіть різких рухів.

Переглядів: 933
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту