Раніше судимий житомирянин у літній кухні зробив наркопритон

Раніше судимий житомирянин у літній кухні зробив наркопритон

Оперативники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків у райцентрі закрили наркопритон, який організував у приміщенні літньої кухні власного домогосподарства місцевий житель. Розпочато кримінальне провадження. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Житомирській області.

Про те, що в одному з домогосподарств у Коростені невідомі вживають наркотики, до міліції повідомили місцеві жителі. Було встановлено, що за вказаною адресою проживає 46-річний раніше судимий коростенець. Вказане обійстя правоохоронці взяли на контроль. 

На момент прибуття правоохоронців у домогосподарстві як раз готувалося наркотичне вариво. Окрім господаря, у літній кухні перебували ще двоє чоловіків, які знаходилися у неадекватному через ужиті наркотики стані. Підтвердженням тому стало виявлення міліціонерами у приміщенні використаних шприців, численних пакетів із содою та розчинником, двох пластмасових пляшок ацетильованого опію та медичного шприца, заповненого рідиною коричневого кольору, а також різноманітного приладдя для виготовлення наркотичних засобів. Усе це було вилучено слідчо-оперативною групою міліції та нині направлено на експертне дослідження. 

Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу – за ч.2 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), а також за ч.2  ст.317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).  За чинним кримінальним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

Переглядів: 1128
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту