В ОК «Північ» піклуються про покращення здоров’я військовослужбовців, які лікуються в медичних установах

В ОК «Північ» піклуються про покращення здоров’я військовослужбовців, які лікуються в медичних установах

Оперативне командування «Північ» готується тимчасово розмістити родичів військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні в медичних закладах в результаті отриманих поранень. Така ініціатива виникла з метою зменшення соціальної напруги серед рідних та близьких військовослужбовців, сприяння якнайшвидшому покращенню їх стану здоров’я.

На виконання доручення начальника Генерального штабу Збройних Сил України начальниками гарнізонів, де розташовані медичні заклади (військово-медичні клінічні центри та військові госпіталі) на фондах військових частин гарнізонів створені пункти розміщення (тимчасового проживання) членів сімей військовослужбовців, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.

Зокрема, у зоні відповідальності оперативного командування «Північ» відвідувачі хворих з інших областей України будуть безкоштовно розміщені на фондах військових частин у Рівненському, Луцькому, Чернівецькому, Хмельницькому, Житомирському та Львівському гарнізонах.

Переглядів: 762
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту