У Рівному в новенькій багатоповерхівці на Черняка, 28 протікає дах

У Рівному в новенькій багатоповерхівці на Черняка, 28  протікає дах

У новобудовах немає проблем… Цей міф розвінчує будинок, що знаходиться за адресою Черняка, 28. Хоча зовні будівля гарно виглядає, проте, всередині для своїх мешканців вона приберегла чимало сюрпризів. 

Багатоповерхівці за адресою Черняка, 28 цього літа буде 4 роки. Хоча будівля і нова, проте, за словами голови ОСББ "Мрія  Плюс" Світлани Афоніної, будували її не надто сумлінно. Першим здався дах, він почав протікати майже відразу. І хоча цієї весни сильних опадів ще не було, проте, на стінах дахової котельні вже видніються потьоки. Саме ж покриття даху встигло здутися та в деяких місцях деформуватись, а на вентиляційних шахтах відсутні дашки, через які в середину може потрапляти сміття. Проте, виділяти ОСББ кошти на ремонт покрівлі наразі ніхто не поспішає, адже її гарантійний термін експлуатації 20 років.

Світлана Афоніна, голова ОСББ "Мрія Плюс":

- Я  два роки намагалась подати заявку на муніципальну програму, аби вони перекрили дах, хоча б частково. Проте,  усі наші виконавці говорять, що будинок новий і ми маємо ще чекати 20 років, аби зробити гарантійний ремонт.

А ось цей бак для підвищення тиску води в трубах розірвало ще минулоріч взимку. Як розповідає голова ОСББ, такого б не сталось, аби він був зроблений з якісного матеріалу. Тому нині основна робота об’єднання  зосереджена на усуненні недоліків після забудовників.

Світлана Афоніна, голова ОСББ "Мрія Плюс":

- Не якісний матеріал використовувався при будівництві. Також будинок дає усадку, через що просто рвуться труби опалення, що знаходяться в стінах у самих квартирах і дуже важко знайти той прорив. У нас в позаминулому році стався такий розрив в одній з квартир.

Після здачі будинку мешканцям також довелось своїми силами облаштовувати прибудинкову територію, адже тут будівельне сміття просто присипали тоненьким шаром землі. Не було тут також і дитячого майданчика, проте, з часом жителі багатоповерхівки все ж домоглись його встановлення. 

Переглядів: 2090
Коментарі
09:09 08.05.2014
Юрій
Інтеграл-буд буде перед вами стелитись коли ви їм пренесете гроші в кантору, після того як ви у них купите квартиру вони миттєво забувають хто ти такій і нафіг ти нам нада з нашими проблемними квартирами.
Непотрібна будівельна компанія.
Ні в якому випадку з ними не звязуйтесь.
09:38 30.04.2014
Оксана
Ось так будує "Интеграл-Буд", нікому не рекомендую!!!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту