На Рівненщині на лаві підсудних опинилися четверо чоловіків, які займалися постачанням та збутом наркотиків

На Рівненщині на лаві підсудних опинилися четверо чоловіків, які займалися постачанням та збутом наркотиків

Учасники організованого злочинного угрупування, яке діяло в Рівному, опинилися на лаві підсудних. Четверо громадян протягом тривалого часу постачали  наркотики з однієї з країн Східної Європи.

Зокрема таблетки "Subutex" із вмістом наркотичної речовини бупренорфіну, а також прекурсори, які в подальшому збували наркозалежним громадянам Рівненщини. У ході слідства правоохоронці задокументували 6 фактів вчинення злочинів учасниками угрупування.

Встановлено, що до складу ОЗУ входило четверо громадян України, віком від 24 до 34 років. Один з організаторів був раніше засуджений за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Контрабандою наркотиків вони займалися протягом 2013 року.

У жовтні співробітники СБУ затримали одного із зловмисників під час одержання чергової посилки з-за кордону. 670 пігулок із вмістом псевдоефедрину були приховані серед цукерок  Під час обшуків помешкань усіх учасників організованої злочинної групи СБУ виявила наркотичні засоби: канабіс, таблетки із вмістом псевдоефедрину та бупренорфіну. Проти усіх 4 підозрюваних у контрабанті відкриті кримінальні провадження. Невдовзі Феміда визначить міри покарання. 

Переглядів: 888
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту