+380673870816 +380673870816

У Рівному безкоштовно лікуватимуть захворювання хребта у дітей за допомогою звуків

Цим займатиметься Українська міжнародна академія оригінальних ідей. Там розробили першу в нашій державі реабілітаційну програму, що складається із звуків.

У цілющу силу звуків, що впливають на людський організм вірить відомий академік та автор неординарних тренінгів та методів фізичної і психологічної реабілітації Віктор Гаврилюк. Вже понад двадцять років він їздить світом і практикує свою методику звукорезонансної терапії. За словами лікаря, спеціально підібрана музика, а саме її електромагнітні коливання, активізують пам'ять ДНК людини.

Віктор Гаврилюк, академік:

- Найважливіше в цьому напрямку є звук. Це носій частот, які активізують стовбурову клітину. Там знаходиться матриця ДНК, а в ній інформація всього роду. Активізувавши цю пам'ять, організм починає відновлюватися.

Цих дивних звуків, які так чудодійно впливають на організм людини ви не знайдете навіть в Інтернеті, - кажуть представники Української міжнародної академії оригінальних ідей. Розповідають, що їм вдалося створити першу українську реабілітаційну звукову програму. До її розробки долучився і відомий музикант Володимир Кардаш. На створення чудодійної мелодії витратили три з половиною місяці.

Володимир Кардаш, музикант:

- Проста лірична мелодія інструментально зіграна. Акустична гітара, сопілка і клавішні інструменти. Практично все. Ми хотіли зробити це максимально просто, щоб не було жодних гострих музичних моментів.

Почути та засвоїти це у Рівному дітлахи із важкими формами сколіозу та кіфозу можуть безкоштовно. Навіть більше, школярі та студенти Рівненщини можуть взяти участь у конкурсі на оригінальну ідею. Все, що потрібно, правдива розповідь про дивовижну людину з вашого життя. Призовий фонд конкурсу 10 тисяч гривень.

Віктор Гаврилюк, академік:

- Ми хочемо оголосити конкурс для школярів, студентів про унікальних людей, яких вони знають, але дійсних людей. Спогади, згадки, яких можуть хоч щось внести в нашу культуру, у відродження традицій.

Відомий рівненський фотограф Олександр Майструк розповідає як вперше познайомився з унікальною методикою реабілітації. Пригадує як на тренінг до професора Віктора Гаврилюка він потрапив майже не ходячим. Але вже через півроку роботи над собою відчув зміни. Більше того – розкрив у собі творчий потенціал.

Олександр Майструк, фотохудожник:

- Можна сказати, що це мій другий День народження. Це все не пусті слова, маю домашні архіви, де все знято. Те, що стосується скептичної нотки, то можете не сумніватися. Тут не питання довіряти чи не довіряти, єдиний акцент – це працездатність самої людини, яка займається методикою.

В перспективі у членів Української міжнародної академії оригінальних ідей створення на Рівненщині лабораторії звуку. Там вони досліджуватимуть глибше його реабілітаційний вплив на організм людини.

Схожі статті