Працівники Рівненського льонокомбінату вийшли в центр міста, щоб узятися за руки та підтримати євроланцюг

Працівники Рівненського льонокомбінату вийшли в центр міста, щоб узятися за руки та підтримати євроланцюг

Підтримала "живий ланцюг" і місцева промисловість. Більше сотні працівників Рівненського льонокомбінату вийшли в центр міста, щоб узятися за руки з усіма небайдужими рівнянами, тим самим продемонструвати своє прагнення до європейського рівня життя. 

Працівники Рівненського льонокомбінату на підтримку євроінтеграційних прагнень України долучилися до "живого ланцюга". Більше сотні людей з прапорами Льонокомбінату, взявшись за руки, скандували: "Україна - це Європа".

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Наше підприємство сьогодні підтримує цю акцію. Адже ми повинні показати усьому світу, що ми прагнемо до культури, до цивілізації, до тих країн, які сьогодні борються з корупцією, у яких потужна економіка. Власне кажучи, ми хочемо бути не лише геополітично, але й економічно разом з цими країнами, разом з Європою і разом з гарним та успішним життям.

Прагнення стати повноцінними членами Європейського Союзу спонукало долучитися до  всеукраїнської акції льонокомбінатівців доволі різного віку. Зінаїда Чікіло своєю активною громадянською позицією хоче змінити на краще майбутнє своїх нащадків.

Зінаїда Чікіло, учасниця ГО "Громадянський рух "Льонокомбінат"":

- За дітей, за онуків. Їм же Європа потрібна. 

Михайло вийшов разом зі своїми колегами на підтримку акції, адже переконаний, що вступ України до Євросоюзу стане новою сторінкою в історії нашої держави.

Михайло Середюк, працівник Рівненського льонокомбінату:

- Я дуже хочу, аби Україна потрапила до Європи, щоб вона не приєдналася до Росії, а була в Євросоюзі. Я думаю, що це буде краще для України.

Як стверджує власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк, існуючу державну  політику суспільство може змінити лише об’єднавшись навколо спільної ідеї.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Наше підприємство, коли прагне добитися справедливості, ми завжди виходимо та протестуємо і завжди є результат. Сьогодні ми не повинні бути інертними, ми повинні займати активну позицію в житті нашої громади, нашої держави. Ми повинні будувати громадянське суспільство.

Опісля "живого ланцюга" працівники Рівненського льонокомбінату долучилися до мітингу на майдані Незалежності.

Переглядів: 1026
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту