Депутати Рівненської облради звернулися до президента із проханням підписати Угоду про асоціацію з ЄС

Депутати Рівненської облради звернулися до президента із проханням підписати Угоду про асоціацію з ЄС

Європейське майбутнє України вирішиться вже завтра-післязавтра. 28-29 листопада у Вільнюсі пройде саміт Східного партнерства. Втім для нашої держави він може стати провальним, адже український Уряд нещодавно призупинив процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Нині із проханням підписати цей договір до Гаранта держави та Кабміну звернулися обласні обранці. Сьогодні задля цього вони зібралися на позачергову сесію. 

Спочатку місцеві, а нині вже й обласні депутати вимагають у Гаранта держави та Кабінету Міністрів підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Сьогодні, аби прийняти відповідне рішення народні обранці краю зібралися на позачергову 19 сесію. Поки вони засідали, на вулиці рівняни мітингували. Аби не морозити останніх, голова облради Юрій Кічатий вирішив провести сесію без зайвих балачок.

Юрій Кічатий, голова Рівненської обласної ради:

- Позачергова сесія була запропонова і ініційована 27-ма депутатами обласної ради із запропонованим текстом звернення, яке ми нині і винесли на розгляд нинішньої сесії. Текст звернення опрацьований всіма депутатськими фракціями. Знаючи про те, що там, за вікном стоять студенти і мерзнуть, я пропоную проект звернення і рішення запропоновані Михайлом Кирилловим прийняти.

Пропозицію Юрія Кічатого підтримали із 64 присутніх 59 депутатів обласної ради. Сесію оголосили закритою. Тривала вона не більше 20 хвилин. Така швидкоплинність окремих обранців обурила, мовляв, їм було, що сказати. Зокрема своє невдоволення висловив і автор звернення Михайло Кириллов.

Михайло Кириллов, депутат Рівненської обласної ради:

- Так, як сьогодні пройшла сесія, то це неповага до більшості депутатів від голови обласної ради, тому що жодному депутатові не дали висловитися. Ніхто не хотів вносити жодних політичних поправок, просто ми хотіли висловитися, аргументувати розмови тих людей і студентів, які сьогодні на вулиці. 

Після закінчення сесії розійшлися і мітингувальники, але пішли не додому, а на майдан Незалежності далі відстоювати свою позицію і гаряче бажання бути з Європою. Не злякав їх навіть мороз.

Переглядів: 894
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту