+380673870816 +380673870816

Лави міліції Рівненщини поповнили понад сотня співробітників

В рядах правоохоронців краю поповнення. 108 вчорашніх випускників вишів органів внутрішніх справ прибули на службу до Рівненщини. Приймали їх в лави міліціонерів урочисто та в той же час по-батьківськи. 

Урочиста посвята у співробітники міліції стала пам’ятним днем для більше ніж ста випускників вищих навчальних закладів органів внутрішніх справ. Насамперед молодому поколінню провели екскурсію в музеї історії міліції Рівненщини. Тут вони оглянули документальні фотографії, зброю та засоби, з якими працювали міліціонери в минулому. Самі ж урочисті збори молодих працівників на чолі з керівним складом міліції Рівненщини відкрила презентація фільму про досягнення у роботі міліції Рівненщини. Не останню роль у професійному становленні молодих міліціонерів відіграють їх наставники. Це досвідчені та шановані серед колег правоохоронці, котрі впродовж 6 місяців стають для молодого покоління другими батьками.

Василь Лазутко, начальник УМВС України в Рівненській області:

- В першу чергу їх діяльність залежить від наставників, від керівників міських і районних відділів. Вони мають слідкувати за ними, бо це ж наші діти. Їм сьогодні потрібна допомога не лише в оперативно-службовій діяльності, але й в побуті.

Проте, не лише наставники, але й рідні батьки часто стають авторитетами у професійному формуванні молодого фахівця. Лейтенанти Віктор та Вільгем, наприклад, є продовжувачами батьківської справи. Тому, як зізналися хлопці, їх синівський обов’язок бути гідними продовжувачами династій міліціонерів.

Віктор Михальчук та Вільгем Акопян, лейтенанти міліції:

- Важкості є в будь-якій службі. Але я сподіваюсь, що в мене все вийде. Наші батьки працювали в міліції. Його батько ще працює, мій вже на пенсії. Я з дитинства захоплювався роботою батька. І мені також хотілось працювати в міліції. Зараз я слідчий у слідчому відділі Рівненського міського відділу.

Серед цьогорічних випускників вишів органів внутрішніх справ є чимало представниць прекрасної половини людства. Тендітна Тетяна з дитинства мріяла стати міліціонером, проте в той же час дуже захоплювалась психологією. Тому, аби не обирати між двома професіями, дівчина стала психологом у спецпідрозділі "Беркут". Молодий міліціонер розповіла, що вона чудово розуміє, що сильні та вольові чоловіки не будуть шикуватися в чергу до неї на прийом. Тому до кожного дівчина сама шукатиме підхід та стежитиме за здоровим психологічним кліматом у спецпідрозділі.

Тетяна Чмир, лейтенант міліції:

- Я сама бачу кому потрібна допомога, а кому ні. Я намагаюсь в загальному порядку допомагати, підтримувати, також виїжджати з ними на виклики. В цьому полягають мої функціональні обов’язки. Також, перед тим як закріплювати зброю за ними, я маю проводити співбесіди, тестування, діагностувати їх повністю. Це є дуже відповідальна робота.

Під час урочистих зборів зі сцени лунали не лише вітальні слова та настанови. Головний міліціонер Рівненщини Василь Лазутко розповів молодим працівникам, що таке честь мундира, дав поради як з гідністю носити звання міліціонера та попередив, що розмова з тими, хто соромитиме це звання буде короткою.

Схожі статті