За втручання прокуратури Волині працівникам автотранспортного підприємства виплачено 150 тисяч гривень заборгованої зарплати

  За втручання прокуратури Волині працівникам автотранспортного підприємства виплачено 150 тисяч гривень заборгованої зарплати

Прокурорською перевіркою додержання посадовими особами Володимир-Волинського АТП-10707 вимог законодавства про працю виявлено, що заробітна плата на підприємстві виплачується  несвоєчасно. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

Наприкінці квітня працівникам ще не було виплачено зарплати за березень на суму 150 тисячгривень.

Окрім того, перевіркою, проведеною на цьому підприємстві міжрайонною прокуратурою із залученням спеціалістів управління Укртрансінспекції у Волинській області, було виявлено і ряд порушень вимог законів, спрямованих на забезпечення якості пасажирських перевезень.

Встановлено, що автотранспортним підприємством до міжнародних перевезень пасажирів автобусами допущено водіїв, які не мають необхідного рівня професійної кваліфікації.

На підприємстві не в повній мірі дотримано вимог протипожежної безпеки. Виробничі й адміністративні приміщення, а також територія, на якій зберігають транспортні засоби, не відповідають санітарно-гігієнічним правилам і нормам. У кожному другому транспортному засобі, який виїжджає на лінію, відсутні аптечки та вогнегасники.

У непоодиноких випадках АТП не дотримується графіків руху автотранспортних засобів, а іноді й зовсім не здійснює перевезень за маршрутами. Задля усунення усіх виявлених порушень міжрайонною прокуратурою директору Володимир-Волинського АТП-10707 внесено подання. За результатами його розгляду працівникам підприємства у повному обсязі виплачено заборговану зарплату. Двом заступникам директора підприємства за неналежне виконання посадових обов’язків оголошено догани.

Переглядів: 831
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту