На Волині протягом травневих вихідних перетнули кордон 77 тисяч одиниць автотранспорту

На Волині протягом травневих вихідних перетнули кордон 77 тисяч одиниць автотранспорту

Працівники Ягодинської митниці Міндоходів забезпечили оперативне проведення митних процедур для 65,5 тисяч легкових авто та більше 10 тисяч вантажівок. Про це повідомила прес-служба Головного управління Міндоходів у Волинській області.

Туристи, котрі подорожували в обидві сторони польсько-українського кордону, теж не відчули незручностей під час обслуговування на митниці, - запевнили фахівці Ягодинської митниці. Майже півтори тисячі автобусів з подорожуючими після митних процедур перетнули кордон без зволікань.

До такої кількості бажаючих перетнути кордон фахівці Міндоходів готувалися заздалегідь. Протягом 1-12 травня Ягодинська митниця працювала в посиленому режимі, а задля уникнення ситуативних черг та спрощення перетину кордону на пунктах пропуску, де фіксувалося зростання пасажиропотоку, було організовано роботу додаткових смуг.

Окрім того, протягом травневих вихідних відбулося збільшення кількості інспекторів, які працювали на спеціально облаштованих виносних робочих місцях безпосередньо на смугах руху.

Такі заходи дозволили швидко та без затримок здійснювати усі митні процедури. Зокрема, протягом травневих вихідних фахівці Ягодинської митниці Міндоходів оформили майже 3 тисячі вантажно-митних декларацій.

У Головному управлінні Міндоходів у Волинській області запевняють, що громадяни України та іноземні гості і надалі не відчуватимуть жодних незручностей при перетині українського кордону, особливо у святкові дні.

Переглядів: 954
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту