Школяр із Рівного виграв 50 тисяч гривень на навчання

Школяр із Рівного виграв 50 тисяч гривень на навчання

Мрії збуваються. Рівненський старшокласник Віталій Павлюк виграв 50 тисяч гривень на навчання, зайнявши перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з економіки організованій одним з провідних банків України. За головну фінансову нагороду змагались 1200 школярів. У фінал вийшли лише 18. Серед них був і наш земляк. 

Переможець олімпіади Віталій Павлюк є учнем 11 класу Рівненської класичної гімназії "Престиж". Каже, що про конкурс прочитав в Інтернеті і вирішив спробувати. Перемозі радіє, а про свої подальші плани щодо навчання щиро зізнається, що, мовляв, ще не вирішив.

Віталій Павлюк, переможець олімпіади:

- Я ще не вирішив, але в мене була думка вступати до Національного авіаційного університету, але після того, як я виграв олімпіаду, то моє рішення може змінитися. Так, як під час олімпіади мені запропонували роботу в "Приватбанку".

На питання ж куди б він витратив гроші, якби мав вибір, Віталій посміхаючись відповів, що так все б і залишив.

Віталій Павлюк, переможець олімпіади:

- Я думаю, що буду вступати. Тому б я витратив кошти саме на потреби, які пов’язані із вступом. 

Організатор олімпіади Олександр Дубілет не приховує, що рівень і складність деяких завдань не під силу відразу розв’язати і окремим професійним банкірам. В свою чергу, у гімназії "Престиж" результат приємно вразив вчителів Віталія. Однак, як розповіли його наставники, частково такі показники у ситуації з учнем Павлюком є очікуваними.

Анжела Вартозова, вчитель математики Рівненської класичної гімназії "Престиж":

- Віталік з п’ятого класу вподобав математику. До такого результату йшов, мабуть, всі ці роки.

Роман Бережнюк, вчитель економіки Рівненської класичної гімназії "Престиж": 

- Попередні роки у нас економіка вивчалася з п’ятого класу. Звичайно, у п’ятому класі вона вивчалась на більш простому рівні. А вже починаючи з восьмого класу на більш серйозному рівні.

Не секрет, що у кожного з нас є приховані і неприховані таланти. Головне - вчасно їх виявити, аби надалі розвивати. У даному випадку це вдалий початок життєвої дороги старшокласника Віталія Павлюка. Як складеться його подальша доля - залежить від багатьох чинників. Не останній, і його постійна робота над собою.

Переглядів: 1262
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту