+380673870816 +380673870816

Голова Рівненської ОДА підсумував результати своєї роботи за три роки

3 роки на посаді очільника краю. Голова Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ провів прес-конференцію, на якій підсумував результати своєї роботи. 

17 березня виповнюється 3 роки з моменту призначення на посаду голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа. Його роботу у 46 слайдах представили для журналістів. На них лаконічно розмістили все те, найголовніше, що відбувалося в краї за останні роки. Відкриття перинатального центру та центру променевої терапії, спорудження музею Пересопниці, соціального гуртожитку для сиріт, газифікація сіл, будівництво білощебеневих доріг, робота над енергонезалежністю краю, відкриття шкіл, садочків та лікарень. Ось далеко неповний перелік того, чим може пишатися наш край за роки головування Василя Берташа. На його переконання, це не лише особистий здобуток, а й результат злагодженої роботи чиновників різних ланок.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Перш за все, я хочу подякувати Президенту України Віктору Януковичу. Адже впродовж трьох років субвенції інвестиційного характеру в область прийшло більше 950 мільйонів гривень. Я хочу подякувати за конструктивну роботу депутатського корпусу, обласній раді, районним радам, що в нас на регіональному рівні не було політики. Це я вам відверто кажу. Дійсно, була конструктивна праця.

Коли три роки тому Василя Берташа призначили очільником краю, одним з пріоритетів у його роботі стало виведення області зі статусу дотаційної до 2015 року. За словами пана Василя, поступово економіка Рівненщини розвивається, що в майбутньому дасть змогу реалізувати задумане. Проте попереду ще чимало роботи, особливо у північних районах.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- З часів Радянського Союзу Рівненська область не була центром зайнятості населення. В нас на одне робоче місце нині 19 чоловік, а у Володимирецькому районі - 779. Північні райони у нас завжди були дотаційними. Природа і була для  них робочим місцем. Люди мали господарство і за рахунок цього і виживали. І тепер швиденько економічно підтягнути ці райони - це вимагає чималих коштів.

Тому окремої уваги заслуговує робота аграріїв, для котрих за останні роки також зробили чимало. Це і будівництво оптового ринку, і місцевий бренд "Волинський екологічний продукт", що покликаний допомагати сільгоспвиробникам реалізовувати власну продукцію.

Схожі статті