+380673870816 +380673870816

У НУВГП ціни на навчання знизилися, а кількість місць на держзамовлення зросла

Національний університет водного господарства та природокористування вже вдруге за останній місяць відчиняє свої двері перед абітурієнтами, аби ознайомити останніх з особливостями та умовами вступу до вишу. 

Охочих почути корисну інформацію зібралося чимало, як із самої Рівненщини, так і з інших куточків України. Відтак можна зробити сміливе припущення, що цей навчальний заклад користується популярністю серед майбутніх вступників. Та це й не дивно, адже керівництво вишу завжди дбає про них та робить чимало кроків на зустріч. Цьогоріч, наприклад, у НУВГП значно знизили ціни на навчання.

Микола Корецький, в.о. ректора НУВГП:

- Ціни були на економічні спеціальності 9 тисяч гривень за навчання на бакалавраті, то цьогоріч це вже буде 7,5 тисяч гривень. Аналогічно ще менше на технічні спеціальності. Ми хочемо, щоб до нас прийшло якомога більше абітурієнтів.

Збільшили цьогоріч і кількість місць на держзамовлення. Відтак шанси здобути якісну освіту у НУВГП значно зросли. Проте нині у виші занепокоєні пасивністю майбутніх абітурієнтів, адже на даний момент школярі випускних класів не поспішають реєструватися на участь в ЗНО.

Олег Кухнюк, відповідальний секретар приймальної комісії НУВГП:

- По Рівненській області на сьогоднішній день зареєстровано в ЗНО близько 4800 абітурієнтів, а це складає трішки більше аніж 50%. Тому хочеться ще раз підкреслити, що залишилося лише 2 тижні і абітурієнти, які не зможуть зареєструватися на ЗНО взагалі, не зможуть вступити не лише до нашого вишу, а й в будь-який інший виш України.

Відтак на потенційних студентів НУВГП очікує 9 факультетів. Окрім цього діє у виші і центр довузівської підготовки, навчально-консультаційні центри, інститут післядипломної роботи, центри дистанційної освіти, міжнародних та регіональних зв'язків. Відповідає усім сучасним вимогам і матеріально-технічна база університету: аудиторії та лабораторії обладнані сучасними технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою. Реалізувати себе у професійній сфері допомагають студентству і викладачі.

Анна Радько, магістрантка факультету економіки та підприємництва НУВГП:

- Я дуже задоволена навчанням, оскільки наші викладачі дають нам чудову освіту, а також багато практичних порад. Зокрема усі наші роботи ми виконуємо на базі реальних підприємств різних форм власності, використовуючи при цьому різну сучасну техніку.

Ольга Дорошук, магістрантка факультету будівництва та архітектури НУВГП:

- Викладачі дуже досвідчені. Книги, які вони випускають, користуються великим попитом в Україні у різних вишах і перекладаються на іноземні мови.

Дбають у виші і про професійне майбутнє студентства. Зокрема на факультеті менеджменту ще з 2003 року функціонує агенція з планування кар’єри та працевлаштування студентів.

Катерина Швед, студентка факультету менеджменту, керівник агенції з планування кар’єри та працевлаштування студентів:

- Агенція ставить за мету підготувати необхідних професіоналів, які будуть затребувані на сучасному ринку праці. Також вона планує дати можливість реалізуватися студентам ще з 1 курсу у громадській, організаційній та інноваційній діяльностях.

Тому влаштуватися на роботу з дипломом НУВГП зовсім не складно. Олександр Ілючок закінчив механіко-енергетичний факультет. Нині обирає, який напрямок у своїй професійній діяльності краще обрати, оскільки спектр чималий.

Олександр Ілючок, випускник механіко-енергетичного факультету:

- Випускники мого напрямку мають право працювати у експлуатаційних, авторемонтних, науково-дослідних, проектних підприємствах та установах. Так само в органах державної влади.

Плідними є напрацювання університету і на міжнародній освітянській ниві, адже НУВГП співпрацює із багатьма закордонними вишами. Це дає можливість студентам проходити виробничі практики у різних країнах світу та стати затребуваними спеціалістами у нашій країні. Такий шанс з початком вступної кампанії мають змогу отримати і чимало абітурієнтів. Головне - нині його не проґавити.

Схожі статті