Волинянин за виготовлення і збут горілчаного сурогату сплатить майже 20 тисяч гривень штрафу

Волинянин за виготовлення і збут горілчаного сурогату сплатить майже 20 тисяч гривень штрафу

Громадянина Степана, жителя Камінь - Каширського Волинської області, визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 204 КК України Камінь-Каширським районним судом після розгляду матеріалів кримінальної справи за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів, виготовлених з недоброякісної сировини, що становлять загрозу життю і здоров’ю людей. Про це повідомила прес-служба УПМ ДПС у Волинській області.

Як свідчать матеріали, зібрані співробітниками відділу податкової міліції Ковельської ОДПІ, громадянин Степан систематично реалізовував фальсифіковані алкогольні напої, вживання яких призвело до отруєння людей. Зокрема, правоохоронці задокументували непоодинокі факти отруєння споживачів цього сурогату.

Після експертизи підпільного алкоголю з’ясувалося, що пропонований товар – це водно-спиртова суміш, яка не відповідає обов’язковим вимогам держстандартів, а тому небезпечна для здоров’я громадян. Під час обшуку у помешканні волинянина влітку минулого року співробітниками ВПМ Ковельської ОДПІ спільно з працівниками СВ К-Каширського РВ УМВС України у Волинській області з незаконного обігу вилучено більше 400 літрів фальсифікованого алкоголю.

Покарання у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі сто неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 18700 гривень з конфіскацією незаконно виготовлених алкогольних напоїв –вердикт судової гілки влади зловмиснику.

Переглядів: 1175
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту