Новоспечений нардеп від Рівного Олег Осуховський прозвітував перед громадою про своє перше сесійне засідання

Новоспечений нардеп від Рівного Олег Осуховський прозвітував перед громадою про своє перше сесійне засідання

Перші дні роботи у Верховній Раді виявились напруженими, резонансними, але результативними. Про це під час прес-конференції рівненським журналістам розповів народний депутат Олег Осуховський, якому, нагадаю, на минулих виборах мешканці Рівного довірили найбільше своїх голосів. 

Силові протистояння, протести, блокування трибуни, викриття та вигнання зрадників, руйнування паркану біля Верховної Ради України. Досить резонансно розпочалась робота у депутатів-націоналістів новосформованої Верховної Ради, серед яких був і обранець рівнян по 152 мажоритарному виборчому округу Олег Осуховський.

Розповів, що усі два дні сесії націоналісти вимагали у колег одного – виконувати Закон. Нелегітимним на їх думку було обрання прем’єр-міністра та створення фракції комуністів у парламенті. Як зазначив Олег Осуховський, у Регламенті чітко зазначено, що утворити фракцію у Верховній Раді можуть лише ті партії, які пройшли до парламенту за партійними списками і мають депутатів-мажоритарників.

Олег Осуховський, народний депутат України, фракція ВО "Свобода":

- Партія "Регіонів" регулярно порушувала Закон України, Конституцію, Регламент і ми не могли на це дивитися. Ми блокували трибуну і не давали голосувати "Партії Регіонів", тим піаністам. І ми в майбутньому будемо добиватись все ж таки, щоб надалі було голосування. Тобто вже Верховна Рада не та, яка була в шостому скликанні.

Особливої ейфорії від перемоги Олег Осуховський не відчуває. Нині настали робочі будні, народний обранець вирішує у який комітет в парламенті буде входити. Більше схиляється до правового.

Олег Осуховський, народний депутат України, фракція ВО "Свобода":

- Знаєте, ейфорії як такої не було. Зараз ми відчуваємо величезну відповідальність і очікування були такими, які вони є. І звичайно ми сподіваємось, що будемо мати фракцію не 37 чоловік, а 137. Будемо над цим працювати, будемо готуватись до місцевих виборів. І будемо разом з громадою перемагати і захищати інтереси громади та України.

Загалом депутати від "Свободи" сформували першу націоналістичну фракцію у Верховній Раді України і це ввійде в історію, - констатував Олег Осуховський. Нардеп сподівається, що ця політична сила стане зерном, яке успішно проросте на грунті формування потужної української державності. Втім чи буде в нашій країні той довгоочікуваний урожай змін - поки невідомо, тож люди чекають хоча б на перші паростки.

Переглядів: 2258
Коментарі
21:11 24.12.2012
олег
НІЧОГО ІНШОГО ВІД ОСУХІВСЬКОГО,КРІМ БІЙОК МИ НЕ ОЧІКУВАЛИ,ЙОГО ІНТЕЛЕКТ НА БІЛЬШЕ НЕ ЗДАТНИЙ!!!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту