+380673870816 +380673870816

"Золотий апельсин" об’єднав рівненські родини

У Палаці дітей та молоді цими вихідними відбулося родинне свято "Золотий апельсин". Цей захід став уже традиційним і проходив удев’ятнадцяте. 

Традиційне палацівське родинне свято "Золотий апельсин" для його працівників, педагогів, вихованців та партнерів – головна подія року. Кращі з кращих підсумовують свої досягнення та ділять радість від перемоги із найближчими. 2011 для Палацу дітей та молоді став насиченим та плідним, нагороди отримали аж 118 учнів. Окрім цього відзначили усіх тих, хто щодня працює із молоддю. Супроводжувалося усе дійство відеотрансляцією, піскографією, а на сцені поруч з ведучими постійно перевтілювалося апельсинове дерево, яке охороняли три живі скульптури – страж традицій, літописець і золотий апельсин. Директор ПДМ Ірина Первушевська вбачає у цьому певну філософію.  

Ірина Первушевська, директор ПДМ:

- Кожен рік диктує якісь зміни, бо він стає більш сучасним. Цього року буде така своєрідна телепортація. Філософія сьогоднішнього свята – палац, дерево апельсинове і діти. Це перегукується із тим, що за своє життя людина повинна побудувати будинок, посадити дерево, виростити дітей. Це те, чим і займається палац. 

Кращим художнім керівником року визнали Наталію Дзюбенко, яка до того ж сама є вихованкою ПДМ. Наразі вона працює у зразковому ансамблі народного танцю "Дружба". Її колектив цьогоріч відзначився неодноразово.

Наталія Дзюбенко, художній керівник року ПДМ, відмінник освіти:

- До речі, цього року у мене це своєрідний ювілей, адже 10 років тому я отримала перемогу у номінації "Надія Палацу". Цей рік був дуже насиченим, було багато конкурсів. Цьогоріч ми плануємо запросити до себе колективи із інших країн світу.

У числі 118 найкращих вихованців палацу і юна поетеса Ірина Мельник. Для неї нагороду вручили за здобуття другого місця на Всеукраїнському конкурсі сучасної української поезії.

Ірина Мельник, вихованка ПДМ, ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "СУП":

- Це одна з найбільших нагород. Хочу сказати, що палацівське свято "Золотий апельсин" зібрало найобдарованіших дітей з усього міста, області, навколишніх районів і сіл.

У залі та на сцені "Золотого апельсину" були і батьки обдарованої молоді. Два роки у палаці східними танцями займається донька Ольги Бричок – Аня. Їй лише п’ять, але вона, за словами матері, не уявляє свого життя без цього колективу.

Ольга Бричок, мама вихованки ПДМ:

- Ми займаємося уже другий рік. Нам дуже подобається. Для нас це другий дім. Ми сюди ходимо кожен день. Ми з викладачами наче рідні.

Вітали об’єднання палацу і його партнери. Саме ті, хто допомагає та вирішує усі труднощі у роботі. Цьогоріч співпраця ПДМ та Рівненського обласного інституту післядипломної освіти увінчалася Всеукраїнською конференцією.

Наталія Давидюк, представник соціального партнеру ПДМ:

- На всеукраїнському рівні була проведена конференція, а на обласному рівні ми активно співпрацюємо під час курсів підвищення кваліфікації, проводимо різні заходи.

Найкращим художнім колективом року став відомий у Рівному і за його межами ансамбль сучасного танцю "Лайт Денс Компані".

Упродовж більше як чотирьох годин заходу живе апельсинове дерево трансформувалося на стіну автографів. На сцені представили десятки художніх виступів від викладачів, батьків та дітей. Під оплески та в атмосфері суцільного позитиву і радості закінчився 19 "Золотий апельсин".


120116_Zolotuy Apelcin по sferadesigner

Схожі статті