+380673870816 +380673870816

Життя позбавила Надія: теща зарубала сокирою зятя

"Я своє прожила. Тепер поживіть і ви...", — ці слова адресувала доньці 78-річна Надія після того, як повідомила, що вбила її чоловіка. Раз і назавжди старенька жінка вирішила поквитатися із зятем, знущання якого над рідними стали нестерпними. Про це повідомила прес-служба УМВС України в Рівненській області.
       Ця життєва драма розігралася у селі Бронники Рівненського району. 43-річна Тетяна проживала із 16-річною донькою та 49-річним Петром. Разом із ними у будинку доживала віку і 78-річна мати Тетяни — Надія. Зять, уже чотири роки як безробітний, зловживав спиртними напоями та щоразу після випитого наводив удома свій "порядок".
      Не зраджуючи власній усталеній і новорічній традиції, 4 січня близько 18 години Петро прийшов додому добряче напідпитку. Щедро "обдарувавши" вчергове стусанами та прокльонами рідню, відправився спати. 
     Натомість 78-річна Надія, вкотре тихенько схлипнувши за доньчине "щастя", вибрала момент, коли донька із онукою пішли поратися по господарству, взяла у підсобці сокиру, якою і нанесла декілька ударів в ділянку голови своєму зятю. Від нанесених тілесних ушкоджень чоловік помер.
     За цим фактом порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Нині підозрювана затримана в порядку статті 115 Кримінально-процесуального кодексу терміном на три доби, а подальшу її долю вирішуватиме суд.

Схожі статті