+380673870816 +380673870816

Жителям багатоповерхівки по вулиці Князя Володимира 37 стало тепліше

Завдяки участі ОСББ "Учитель" в Муніципальній програмі сталого розвитку, у 2011 році багатоквартирний будинок на вулиці Князя Володимира 37, перед початком зими частково утеплили. 

Нині у місті Рівне створено та функціонує 92 ОСББ. Звісно, що в кожному з них є свої проблемні питання. Так, на цей рік у Муніципальній програмі сталого розвитку передбачено більше трьох десятків проектів, які розробили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків задля вирішення своїх нагальних питань. 

Сергій Васильчук, заступник міського голови Рівного з економічних питань:

- У 2011 році реалізовано 32 проекти на загальну суму коштів міського бюджету 3,5 мільйонів гривень, додатково залучено близько 1 мільйона гривень коштів ОСББ і залучено близько 150 тисяч з програми ООН. Затверджено фінансування у 5 мільйонів гривень. При формуванні бюджету, ця цифра буде уточнена.

У багатоповерхівці, що на вулиці Князя Володимира 37 є чимало проблемних питань, головне з яких - утеплення будинку. Завдяки участі ОСББ "Учитель" у цьогорічній Муніципальній програмі, їм вдалося частково утеплити будинок з обох торців.

Надія Горецька, голова правління ОСББ "Учитель":

- Місто виділило 150 тисяч гривень. Взагалі, проект коштує 200 тисяч гривень. З яких 20 % мала платити громада. Місто дало 150 тисяч. Ми ще своїх 36% доложили і утеплили частково будинок.

Багатоповерхівку здали в експлуатацію у 1989 році. Тоді пані Ніна поселилася у ній разом зі своєю родиною. Їй дісталася квартира із трьома торцевими стінами. Зараз проживає там із чоловіком. Жінка розповіла, що на утеплення вона здала 1000 гривень і ці кошти повністю себе виправдали.

Ніна Корстюк, жителька будинку:

- Це, що утеплили будинок дуже багато дало. У 4 під’їзді, де я мешкаю, всі торцеві стіни. То такі пориви вітру були. Я перевіряла. Загасала навіть свічка від того вітру, який ходив у помешканні.

Представники міської влади наголошують, що подібні проблеми необхідно вирішувати спільними зусиллями. Аби стати учасником Муніципальної програми, представникам ОСББ міста Рівне варто відкрити рахунок в управлінні державного казначейства та надати необхідний пакет документів з обґрунтуванням власного проекту до управління економіки міста Рівне.

Так, жителі будинку по вулиці Князя Володимира 37 планують і в наступному році взяти участь у Муніципальній програмі та цього разу повністю захистити своє помешкання від вітру та холоду з усіх сторін.

Схожі статті