+380673870816 +380673870816

Жителі Рівненщини отримали потужну медичну базу

Новозбудований терапевтичний корпус Рокитнівської центральної райлікарні відкрив голова облдержадміністрації Василь Берташ. На новосілля закладу від Президента України очільник області передав новітнє обладнання – дихальний апарат швейцарського виробництва. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Відтепер місцевим жителям створили умови вчасного діагностування та професійного лікування. Адже всі відділення оснащені найсучаснішим медобладнанням, палати затишні і комфортні, а обслуговуватимуть понад 53 тисячі рокитнівчан три сотні фахових медиків. Донині всі вони працювали в старих непристосованих приміщеннях. Адже будівництво нового терапевтичного корпусу ЦРЛ, яке розпочали ще в 2004 році, через брак коштів законсервували. Цьогоріч на завершення першого пускового комплексу Рівненщина отримала 26 мільйонів 400 тисяч гривень субвенції з держбюджету. За ці гроші облаштували рентгенологічне, фізіотерапевтичне, приймальне, неврологічне, дитяче (з отоларингологічними ліжками) та терапевтичне відділення (із кардіологічними ліжками).  
     Другий поверх у п’ятиповерховому приміщенні відвели під поліклінічне відділення. Загалом заклад розрахований на 60 ліжок та 295 відвідувань у зміну. Розширити терапевтичний корпус планують після здачі другої черги. На це необхідно ще майже стільки ж грошей, як витратили цьогоріч. Тож Василь Берташ запевнив, що аргументуватиме у столиці необхідність виділення коштів на завершення цього важливого соціального об’єкта. Адже Рокитнівський район лідирує за народжуваністю – показник приросту населення в сім разів вищий від загальнообласного. Щорічно тут народжується більше тисячі дітей, а ще тут проживає найбільше в Європі багатодітних родин.

Схожі статті