+380673870816 +380673870816

Житель Рівненщини за продаж спирту отримав рік обмеження волі

Те, що грошей багато не буває, знає напевно кожна людина. І мало хто відмовляється від можливості додатково примножити сімейний бюджет лишньою гривнею, от тільки способи для цього люди вибирають різні. Іноді, на жаль, і кримінальні.
     До Володимирецького РВ УМВС України в Рівненській області надійшло повідомлення, про те, що 52-річний Олександр, житель села Антонівка, займається незаконною діяльністю – продажем розбавленого спирту. Як з’ясувалося, чоловік закуповував спирт на ринку в сусідній області, проте хто був продавцем цього напою не знав. Удома отриманий спирт він розбавляв до потрібного градусу, а потім розливав у скляні та пластикові пляшки Звичайно про ніякі санітарно-гігієнічні норми на цьому "виробництві" навіть мови і не йшло. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськість УМВС України в Рівненській області.
     Проте, як не дивно, спирт користувався великою популярністю у людей, що зловживають алкоголем, а також в тих, хто не встиг купити спиртне до закриття магазинів. Одних покупців приваблювала ціна, всього 20 гривень за літр, а інших – легка можливість придбати цей продукт в будь-який час доби. Але, як правило, такий спирт має низьку якість, що не може не відобразитися на здоров’ї людини.
     В оселі "спиртового підприємця", правоохоронці виявили понад 10 літрів спирту, свою вину злочинець відразу визнав, та пояснив, що спирт розводив кип’яченою водою, а після цього продавав всім охочим. За фактом збуту слідчі райвідділу порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), а після проведення досудового слідства направили її на розгляд суду.
     Нещодавно Володимирецький районний суд закінчив розгляд цієї справи і визнав чоловіка винним у скоєнні інкримінованого йому злочину та виніс вирок – один рік обмеження волі, з однорічним іспитовим строком.

Схожі статті