+380673870816 +380673870816

Жінки Рівного взяли участь у грі "Що? Де? Коли?"

8 березня у Рівному вже традиційно усьоме пройшла гра "Що? Де? Коли?", серед представниць жіночої статі. Змагалися вони за кубок "Софії-Юлії". Цей захід у нашому місті щороку збирає все більшу кількість учасниць. Цьогоріч їх було майже вісімдесят. 

Представники Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" уже сьомий рік поспіль чарівних рівнянок з 8 Березня вітають специфічно. Усі бажаючі можуть позмагатися у інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?". Головний приз – кубок "Софії-Юлії". Цього року змагання проходило чотири години. Майже вісім десятків жінок, а це 13 команд, шукали відповіді на 36 питань. Як розповіли засновники, це свято дівчатам полюбилося. 

Володимир Зиль, голова МГО "Батьківщина молода":

- Починалося все дуже скромно. Це була гола ініціатива наших дівчат, їм хотілося якогось неординарного дозвілля у цей день, і це хороший приклад, що не потрібно іти до якогось бару чи кафе, а можна просто отримати призи за свій інтелект, за свій розум.

Підтримували жінок і чоловіки. Та й питання складали саме представники чоловічої статі – Громадське об’єднання "Рівненська інтелектуальна формація". 

Нардеп Юрій Прокопчук 8 Березня зустрів у рідному Рівному. Подібні заходи, як розповів чоловік, прописані у програмі їх політичної сили. Розвиток інтелекту у молоді – це те, до чого завжди закликала і закликає Юлія Тимошенко.

Юрій Прокопчук, народний депутат України:

- Це те, що сповідує і сповідувала Юлія Тимошенко. Молодь потрібно готувати, щоб вона була інтелектуально розвинена. Традиційно цей кубок приурочений до 8 Березня під егідою "розум і краса".

Депутат Рівненської міської ради Марія Конощук і сама взяла участь у грі. Її команда зайняла шосте місце та отримала приз симпатій. Пані Марія розповіла, що цей кубок – незмінна традиція. А у світлі останніх подій в країні, проходить під гаслом – "Юлі – волю!"

Марія Конощук, голова РМО ВО "Батьківщина", депутат Рівнеради:

- А це вже наша традиція. Це свято пов’язують з Кларою Цеткін, а ми пов’язуємо із Юлією Тимошенко. Ми їй багато заходів присвячуємо і хочемо морально підтримати.

Питання гри змусили поламати голову і присутніх чоловіків. Дехто з них зізнався, що почувши відповідь, ніколи б не здогадався про що йшла мова. Втім, розумним жінкам – це вдавалося. Команда "ФРІкадельки" не пропустили жодної гри. Цьогоріч вони вибороли перше місце. На їх рахунки 17 правильних відповідей.

Олена Галайко, капітан команди "ФРІкадельки", І місце:

- Кубок подобається просто шалено. Це вибивається із загального, традиційного привітання жінок, як це буває, а тут і питання цікаві та не лише можна помилуватися красою жінок, але і побачити, що у них буває інтелект, та ще й такий, що чоловіки можуть позаздрити.

Володарі гран-прі команда "For example" подужали 24 запитання із 36. Для них хороше питання – те, що не піддалося.

Олена Кротюк, капітан команди "For example", гран-прі:

- Якість питань визначається так: якщо питання ви не взяли, а воно було хороше, автори постаралися, то це хороше питання. Одне з таких було про "Красота не требует жертв". Ми його не докрутили.

Усі учасниці отримали квіти та солодкі призи. Увагою присутніх чоловіків не була обділена у цей день жодна жінка чи дівчина. Організатори пообіцяли, що свято відбудеться і наступного року.

Схожі статті