+380673870816 +380673870816

Жартівливий поцілунок привів до міліції

     Недільного вечора 22-річний Микола із Зарічного та його друг 23-річний Юрій з Рівного, приїхали у Корець, відпочити. Після відвідування одного з кафе, Юрій, посварився із своєю супутницею. Хмільна компанія викликала таксі. Дівчина сіла в авто поруч з водієм, а хлопці розмістилися позаду. Щоб, якось неприємно вразити Юрія, молода особа перед тим, як вийти з авто – жартома поцілувала таксиста в щічку. Такий жест, неприємно вразив супутника дівчини. Хлопці, після порції спиртного вирішили з’ясувати стосунки з водієм. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.

     Пригрозивши таксисту, молодики дістали ніж. Водій, 20-річний Олександр, залишивши авто, підбіг до своїх колег-таксистів за допомогою. В цей час "Дачіа-Логан", з фішкою таксі рушила з місця та почала стрімко рухатися. За кермом сидів нетверезий Юрій. Юрба місцевих таксистів розпочала погоню за автівкою свого колеги. За декілька хвилин до нічної "колотнечі" долучився наряд ДАІ. Проблискові маяки патрульної машини, звукова сирена та вимога правоохоронців негайно зупинитися – були проігноровані.

     На одній із вулиць райцентру їх блокували. Молодиків, що зачинилися у автомобілі, таксисти разом з правоохоронцями, розбивши скло, силоміць витягли з авто та затримали. Обох "героїв" доставили у Корецький відділ міліції для з’ясування обставин вчинку. У розмові з нетверезими затриманими стало відомо, що причиною цього інциденту став той легковажний поцілунок дівчини.

Схожі статті