+380673870816 +380673870816

Збройні Сили України поповняться сімома сотнями рівненських юнаків

У рамках призовної кампанії "Осінь-2011" лави Збройних Сил України поповняться сімома сотнями наших юнаків. На Збірному пункті Рівненського обласного військового комісаріату відбувся урочистий мітинг з нагоди першої відправки двох сотень майбутніх захисників Вітчизни. 

На Рівненщині зареєстровано близько дванадцяти тисяч хлопців призовного віку, проте до військ потраплять лише сімсот сорок осіб. З них 130 – в Міністерство внутрішніх справ, більше трьох десятків - в Державну спеціальну службу транспорту, решта - перебуватиме в сухопутних військах, які дислокуються у шести областях Західної України. Нині, як стверджують військові, пропозиція перевищує попит.

Дмитро Оксенюк, військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату:

 - Дуже багато було бажаючих. Практично три чоловіка на місце. Але є люди, які ухиляються. Вони будуть притягатися до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства.

Кількість охочих потрапити на службу до армії з кожним роком збільшується. Як розповіли лікарі, стан здоров’я юнаків бажає кращого. Призовна медична комісія ретельно контролює процес відбору в армію.

Оксана Ничик, голова Рівненської обласної призовної медичної комісії:

- Стан здоров’я призовників бажає кращого. Завдяки підготовчим засобам, призовники проходять контрольний медичний огляд. На службу відбираються кращі.

Двадцятидворічний Андрій Хіночек має вищу освіту. Хлопець розповів, що при влаштуванні на роботу може знадобитися і військовий квиток. Юнак служитиме дев’ять місяців у Києві на автобазі "Таксопарк". У Рівному на нього чекатиме родина і кохана дівчина. 

Андрій Хіночек, призовник:

- В армію вирішив іти сам. Мене ніхто не змушував. Дідівщини не боюся. Обов’язки обіцяю виконувати сумлінно.

Найважче розлуку із синами переживають матері, адже вони віддають найцінніше – свою дитину. Серед них опинилася і мати Андрія – Світлана.

Світлана Хіночек, мама призовника:

 - Я дуже переживаю. Сина проводили цілою родиною. Бабуся, дідусь переживають за нього. Надіємося, що все буде добре. Будемо чекати.

За відмінну підготовку до майбутньої служби в армії, кращі з кращих отримали подарунки від військової частини. Завтра призовників розподілять у військові частини України. А через кілька місяців майбутні солдати складатимуть присягу на вірність своїй державі.


111011_Armia sferadesigner

Схожі статті