+380673870816 +380673870816

Завдяки прокуратурі Рівненщини відшкодовано 6,8 мільйонів гривень заборгованості за спожитий природний газ

Кредиторська заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики Рівненщини перед ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ склала 154,4 мільйона гривень. Серед причин утворення вказаного боргу - несвоєчасний розрахунок споживачів та недостатній рівень відшкодування собівартості послуг затвердженим тарифам. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    З огляду на це органи прокуратури Рівненщини постійно перевіряють, наскільки вчасно підприємства теплокомуненерго, житлово-комунального господарства, інші організації, установи та суб’єкти господарювання розраховуються за спожитий природний газ і тепло та вживають заходи, спрямовані на погашення вказаної заборгованості, у тому числі цивільно-правового характеру.
    Всього, з початку 2012 року завдяки втручанню органів прокуратури Рівненщини відшкодовано вже 6,8 мільйонів гривень заборгованості за спожитий природний газ, на усунення порушень законодавства з цих питань внесено 11 документів реагування, які перебувають на розгляді. 
    Перевірки додержання законодавства з питань своєчасності розрахунків за енергоносії тривають.

Схожі статті