+380673870816 +380673870816

Завдяки програмі «5-7-9» в Рівненську область залучено 1,5 мільярда гривень

Фото пресслужби РОДА

Економіка області демонструє позитивну динаміку.  За перше півріччя 2021 року на Рівненщині є приріст у промисловості, будівництві, вантажних перевезеннях, сільськогосподарському  виробництві.  

Про це йшлося під час колегії Рівненської ОДА. Повідомляє пресслужба РОДА.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, область впевнено тримає лідерську позицію за соціально-економічним розвитком. 3-тє місце по Україні є заслугою усіх без виключення – від платників податків до голів громад, РДА, представників ОДА та облради. 

«Хорошу динаміку демонструє програма Президента України Володимира Зеленського  «Доступні кредити 5-7-9%», в рамках якої для понад 600 представників бізнесу Рівненщини видано кредитів на 1,5 мільярда гривень. Це великі гроші в економіку області під рекордну низьку ставку», - наголосив Віталій Коваль.

Під час зустрічей із представниками бізнесу саме цю програму відзначають як таку, що дає можливість пожвавлювати економіку та відчувати результати одразу.

Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк додав, що для суб’єктів малого та середнього бізнесу реалізується також обласна програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, на що спрямовано 1,2 млн грн.

Схожі статті