+380673870816 +380673870816

Затверджено план першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС

На Урядовому засіданні схвалено Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС на 2012 рік". Про це повідомив Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.
    Розпорядження підготовлено Міністерством закордонних справ України на виконання доручення Президента України за результатами останнього Саміту Україна-ЄС. У процесі підготовки проект розпорядження було погоджено з 22 центральними органами виконавчої влади. 
    Низка заходів Плану передбачають розробку та супроводження законопроектів, прийняття яких сприятиме соціально-економічним перетворенням, реалізації Програми економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", підготовці до імплементації майбутньої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
    Ухвалення даного розпорядження дозволить Кабінету Міністрів України ефективно здійснювати моніторинг стану реалізації визначених у Плані завдань та оперативно доповідати про результати їх виконання Президенту України.

Схожі статті