+380673870816 +380673870816

Зарізав суперника через кохану

Сімейне життя у подружжя із Дубного не склалося. Стосунки між 22-річною Оксаною та 28-річним Петром не налагодилися і після народження дитини. Тож, у лютому цьогоріч вони розлучилися. Чоловік вирішив пошукати свого щастя у Києві, куди і поїхав на роботу. Тим часом Оксана швиденько знайшла йому заміну і стала проживати із 28-річним Юрієм. Про це повідомила прес-служба УМВС України в Рівненській області.
     Тиждень тому Петро повернувся із заробітків та одразу ж завітав до колишньої, аби побачити доньку. Чи то прокинулися колишні почуття, чи забулися образи, але Оксана вирішила відновити стосунки з екс-чоловіком, про що і повідомила новоспеченого співмешканця. Юрій того дня близько опівночі з цукерками та квітами все ж таки вирішив відстояти кохану жінку. Проте Оксана твердо стояла на своєму – дитині потрібен батько. Здалося, що Юрій усе зрозумів й пішов додому, але біля другої години ночі, коли Оксана та Петро пішли до магазину, вони всі троє зустрілися біля під’їзду будинку, де мешкали.
     Між двома чоловіками розгорнувся конфлікт. Юрій спочатку накинувся на Петра з кулаками, а потім наніс йому ножем кілька ударів у грудну клітку. Чоловіка доставили до реанімаційного відділення Дубенської центральної районної лікарні, але, на жаль, він помер під час надання медичної допомоги. На місце події у ніч із 14 на 15 червня відразу виїхала слідчо-оперативна група на чолі з начальником УМВС України в Рівненській області Василем Лазутком.
     Слідчі порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство, яка передбачає позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Схожі статті