+380673870816 +380673870816

Зареєструватися для отримання компенсаційної тисячі одиноким жителям Рівненщини допомагають соціальні робітники

Заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад, перебуваючи з робочою поїздкою у Володимирецькому районі, перевірила, як виконують її доручення і допомагають літнім краянам актуалізувати дані. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Вона, зокрема, поспілкувалася з 87-річною жителькою села Новаки Марією Шабетою, яка проживає сама. Колишня вчителька початкової школи мала вклад у колишньому "Сбербанку" СРСР, втім у 2008 році компенсаційної тисячі через черги і тисняву не отримала. Нині соціальний робітник, який обслуговує пенсіонерку, вже актуалізувала дані. Марія Шабета розповіла Світлані Сад, що соціальному робітникові повністю довіряє. Тож вона оформлятиме в сільраді доручення та повезе у відділення "Ощадбанку" всі документи пані Марії для отримання Національної картки із зарахованими грішми. 
    Заступниці прозвітували, що нині у Володимирецькому районі проживає 1700 людей, яким виповнилося 80 років. Кожному з них до 20 квітня соціальні робітники запропонують свої послуги і, якщо потрібно, допоможуть актуалізувати дані для отримання грошей в рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. А вже з 20 квітня до 20 травня поновлюватимуть персональні дані одиноких краян 70-80 років.
    Світлана Сад зобов’язала профільних заступників райдержадміністрацій і міськвиконкомів щотижнево звітувати про те, як дотримуються графіків актуалізації даних. Адже завдання місцевої влади - допомогти всім літнім, самотнім і немічним краянам отримати по тисячі гривень, а отже актуалізувати дані, оформити доручення для звернення в банк та отримання Національної картки із зарахованими на неї компенсаційними коштами.
    Нагадаємо, актуалізовувати персональні дані можна на сайті "Ощадбанку" в рубриці "Інформація для вкладників "Сбербанка" колишнього СРСР", або ж звернувшись на багатоканальну безкоштовну "гарячу телефонну лінію" за номером 0-800-212-000.

Схожі статті