+380673870816 +380673870816

Заради наживи вчинила крадіжку у сусідки

Життя у селі для самотньої жінки — важке, а для матері-одиначки й поготів. Тому 24-річна Дарина, мешканка села Біловіж Рокитнівського району, часто допомагала своїй сусідці 23-річній Руслані. До останньої і справді доля була не надто прихильною. Чоловік Руслани помер і жінка залишилася з двома малолітніми дітьми. Грошей катастрофічно не вистачало, адже вона ніде не працювала і одного дня зважилася на підступний крок — скоїла крадіжку у своєї сусідки Дарини. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Залишивши меншу дитину вдома, Дарина поспішила у дитячий садочок за старшою. Цим і скористалася Руслана. Зайшовши у відчинений будинок, який хазяйка за своєю безтурботністю не замкнула, зловмисниця вкрала пластикову картку банку, паспорт та гроші в сумі понад три тисячі гривень. У подальшому Руслана з викраденої пластикової картки зняла гроші в сумі 1938 гривень в одному з рокитнівських відділень банку, видаючи себе за громадянку Дарину. Всі викрадені кошти вона витратила на продукти харчування та одяг, який купувала для себе та дітей. 
      Під час проведення слідчих дій Руслана повернула викрадені кошти та допомогла виробити новий паспорт для Дарини, бо старий документ вона знищила. Однак, це не допомогло їй уникнути кримінальної відповідальності.

Схожі статті