+380673870816 +380673870816

Замість старого ФАПу – сучасна амбулаторія та "швидка"

У селі Кідри Володимирецького району відкрили лікарську амбулаторію загальної практики/сімейної медицини. Символічну стрічку перерізав голова облдержадміністрації Василь Берташ. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     На новосілля медикам і селянам очільник області передав санітарний автомобіль. Нині в Кідрах проживає понад дві тисячі селян, з яких більше тисячі дітей, і кількість населення щороку зростає. Донині селян обслуговували в старому ФАПі, а завдяки реформуванню галузі охорони здоров’я вдалося створити сучасну медичну базу, наголосив. Відтак, терапевтична, педіатрична, стоматологічна, акушерсько-гінекологічна та хірургічна допомога стала для селян доступнішою. 
     На реконструкцію приміщення колишньої контори під медзаклад витратили 1 мільйон 153 тисячі гривень. Ще майже на триста тисяч гривень придбали медобладнання. Тож лікарська амбулаторія має оснащену лабораторію та сучасний стоматологічний кабінет, а ще для людей обладнали й укомплектували за всіма вимогами оглядову, процедурну кімнати, кабінет щеплень і забору крові, кабінет лікаря загальної практики/сімейної медицини та фізіотерапевтичний кабінет, реєстратуру й інвентарну. 
     Є у сільському медзакладі також палата для денного стаціонару. Загальна площа амбулаторії - майже 300 метрів квадратних, розрахункова потужність – 50 відвідувань у зміну. Натомість приміщення колишнього ФАПу віддадуть під житло для медиків.

Схожі статті