+380673870816 +380673870816

За збудований власноруч спиртзавод, "рівненського Кулібіна" двічі засудили

Чотири з половиною роки обмеження волі з конфіскацією обладнання та устаткування для незаконного виготовлення спирту отримав мешканець села Зоря Рівненського району за вироком Рівненського районного суду. "Народний майстер" власноруч, з підручних матеріалів у себе в сараї побудував справжній спиртзавод. За незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів служителі Феміди двічі засуджували умільця. Про це повідомив Олександр Мрозович, прес-офіцер УПМ ДПА в Рівненській області.
     П’ятдесятилітнього Володимира в селі називають Кулібіним. Постійно щось він вигадував та придумував, і все в нього виходило. Одного разу, на свою голову, додумався збудувати собі на подвір’ї, а точніше в сараї, спиртзавод. Про техніку виготовлення спирту, чув лише зі слів, тому вирішив підкріпити свої знання за допомогою літератури. Пан Володимир розповів, що придбав на базарі книгу, в якій розповідалося про принципи виготовлення спирту. За цією книжкою, умілець, з підручних матеріалів обладнав справжній спиртзавод. Вміст спирту в рідині становив більше 96 градусів. Сировину для своєї діяльності підприємливий майстер закуповував цілком офіційно і легально на цукрових заводах області. Розповсюджував продукцію Володимир серед сусідів.
     Рівненський районний суд визнав винним Володимира у вчинені злочинів за ч. 2 ст. 204 КК України. Призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на чотири роки з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. Враховуючи щире каяття та сприяння у розслідуванні вчиненого злочину, а також відсутність обтяжуючих обставин допомогли уникнути підсудному позбавлення волі.

Схожі статті