+380673870816 +380673870816

За стрільбу по мішеннях молодик отримав "умовний" термін позбавлення волі

Вирішивши постріляти по мішенях, 24-річний млинівчанин Віктор таємно від матері дістав із сейфу її нарізну мисливську зброю та вирушив разом зі своїм товаришем до лісу. 
     Працівникам карного розшуку райвідділу подзвонив 32-річний Борис, працівник Млинівського державного підприємства "Млинівський лісгосп", та повідомив, що під час огляду мисливських угідь, поблизу села Ужинець Млинівського району, на краю лісу він побачив знайомого Віктора, на плечі якого була зброя з глушником. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     На місце події виїхали працівники міліції. Побачивши поблизу лісу авто, на якому їздить Віктор, власника вирішили чекати поблизу його транспортного засобу. Віктор з другом до машини вийшли вночі. Під час розмови з правоохоронцями друзі розповіли, що зброю заховали в лісі разом з 11 патронами, а потім показали і саму схованку. Свій вчинок молодики пояснили тим, що хотіли постріляти по уявних мішенях. 
     Як розповіла пізніше мати Віктора - 50-річна Валентина, повернувшись з роботи того дня, вона не застала сина вдома. Жінка зібрала речі та поїхала на ринок до Чернівців. Часу було обмаль, тож наявність зброї не перевіряла. 
     За цим фактом слідчі Млинівського райвідділу порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 263 Кримінально кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), яку скерували до суду. Невдовзі районний суд виніс рішення стосовно Віктора про позбавлення волі на строк 2 роки з іспитовим строком в 1 рік. Окрім цього, Віктору анулювали дозвіл на носіння та зберігання гладкоствольної зброї.

Схожі статті