+380673870816 +380673870816

За контрабанду овочів та фруктів двоє рівнян потраплять на лаву підсудних

Прокуратурою області затверджено обвинувальний висновок і направлено до суду кримінальну справу щодо двох мешканців обласного центру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.201, ч.2 ст.358, ч.2 ст.28 та ч.3 ст.358 Кримінального кодексу України (контрабанда, підроблення документів, вчинені за попередньою змовою, та використання завідомо підробленого документу). Провадження досудового слідства здійснювали працівники СБУ в Рівненській області. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Встановлено, що керівник та декларант одного з рівненських приватних підприємств, діючи за попередньою змовою, вчинили у грудні 2010 року контрабандне переміщення через митний кордон України з Королівства Нідерланди овочів та фруктів на загальну суму більше ніж на 550 тисяч гривень. Для того, щоб уникнути сплати податків, фігуранти кримінальної справи занизили в офіційних документах кількість асортименту та вартість ввезеного товару й подали ці недостовірні відомості на Рівненську митницю.
     Такими діями державі завдано збитків на суму більш як 180 тисяч гривень. Санкціями зазначених статей Кримінального кодексу України передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією предметів контрабанди, обмеженням волі на строк до 5 років та штрафом або обмеженням волі на строк до двох років.

Схожі статті