+380673870816 +380673870816

За фізичне насильство щодо громадян колишнього працівника міліції Волині засуджено на шість років позбавлення волі

Ухвалою апеляційного суду Волинської області залишено без змін вирок Іваничівського районного суду, за яким колишнього працівника міліції Горохівського РВ УМВС засуджено за ч.2 ст.365, ст.386 КК України на шість років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ строком на два роки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Як розповів заступник прокурора області, екс-правоохоронець, працюючи на посаді старшого оперуповноваженого сектору карного розшуку Горохівського РВ УМВС, допитуючи в службовому кабінеті громадянина , вийшов за межі наданих йому повноважень і умисно застосував фізичне насильство щодо затриманого. Працівник міліції наніс удари торцем гумової палиці та кулаком руки по тілу потерпілого, спричинивши йому тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.
     Окрім того, екс-старший оперуповноважений карного розшуку з метою отримання зізнавальних пояснень про викрадення мобільного телефону громадянином, перевищив свої службові повноваження. Застосовуючи фізичне насильство, працівник міліції наніс йому численні удари руками, ногами, гумовою палицею, спричинивши легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я. 
     Колишній правоохоронець переступив Закон і після того, як прокуратура області порушила кримінальну справу за фактом застосування ним фізичного насильства щодо потерпілого громадянина. Міліціонер робив все, для того, аби потерпілий не з’являвся на вимогу органів досудового слідства, примушував його не давати показів, або, навпаки, вводити слідство в оману, погрожуючи при цьому розголошенням відомостей, що будуть ганьбити цю людину. Сфальшовані докази непричетності не допомогли. Він отримав заслужене покарання за свої незаконні дії і більше не працюватиме в органах міліції.

Схожі статті