+380673870816 +380673870816

За добу на Волині вогонь забрав життя двох людей

На пункт зв’язку Горохівського райвідділу управління МНС області поступило повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку в селі Журавники Горохівського району. Негайно ж на місце події було направлено чергову варту рятувальників, які вже за декілька хвилин прибули за місцем виклику і розпочали боротьбу з вогнем в житловому будинку. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
     Локалізувати пожежу бійцям МНС вдалося за 7 хвилин, а повністю ліквідувати за годину. Як з’ясувалося, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем 44-річного господаря будинку при курінні, який загинув на місці пожежі.
    Ще одна пожежа трапилася в селі Піщане Камінь-Каширського району, де у дерев’яному житловому будинку загинула 77-річна господарка будівлі. Причиною лиха стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
    Рятувальники застерігають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням та користуванні вогнем, не палити в ліжку, не зловживати алкоголем.

Схожі статті