+380673870816 +380673870816

З помешкання рівненського подружжя п’ятеро жінок винесли майже 35 тисяч гривень

Злочинна група із п'яти жінок недільного дня завітала до помешкання пенсіонерів у Рівному. Їм вдалося винести майже 35 тисяч гривень та зникнути у невідомому напрямку. Зараз їх шукають працівники міліції Рівненщини. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     7 серпня близько 10.00 години ранку до оселі подружжя завітали дві невідомі жінки та попросили у стареньких молока для дитини. За рогом будинку стояли ще троє жінок. Як розповіли потерпілі, усі п'ятеро - особи циганської народності.
     Раптом одній із них, які стояли на порозі, стало зле. Вона впала. Інша закричала: "В неї епілепсія!" Тим часом три злодійки підбігли до хати. Дві з них залишилися у веранді, а третя вбігла у помешкання і почала там нишпорити. Дідусь із бабусею так і лишилися стояти на порозі, оскільки ті їх не впускали у хату. За дві-три хвилини нишпорка вибігла з оселі. За нею попрямували й інші. Жваво підійнялася і нібито хвора жінка. Злодійки сіли в "Жигулі" зеленого кольору та зникли у невідомому напрямку, прихопивши усі збереження подружжя. Уся їхня "розвідна операція" тривала близько 10 хвилин. Дідусь встиг запам'ятати жінку, яка лежала на порозі. Вік її 35 - 45 років. Була одягнута у чорне з білим горошком плаття, товстуватої статури. Інша була одягнута у коричневий сарафан із жовтими розводами.
     Працівники міліції шукають легковий автомобіль "ВАЗ" першої, другої та третьої моделі зеленого кольору і п'ятьох осіб жіночої статі. Наразі порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України, тобто крадіжка. Усіх, хто може допомогти розшукати крадіїв та автомобіль, на якому вони були, просимо повідомити у Рівненський МВ УМВС за номером телефону 102.

Схожі статті