+380673870816 +380673870816

З 26 жовтня Рівненщина входить в червону карантинну зону

Фото з Фейсбук-сторінки Віталія Коваля

Таке рішення сьогодні прийняла Державна комісія ТЕБ та НС. Найбільша динаміка хворих спостерігається в 6-ти громадах: Володимирецькій, Здовбицькій, Острозькій, Радивилівській, Рокитнівській та Шпанівській.

В червоній зоні забороняється:

• робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл; Про це повідомляє на своїй ФБ-сторінці голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

• проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

• робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

• робота ТРЦ та інших розважальних закладів (кінотеатрів, театрів тощо);

• робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

• робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Робота всіх перечислених закладів можлива лише якщо 100% працівників отримали два щеплення. Також під час червоного рівня епідемічної безпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих магазинів. Обов’язковою умовою є дотримання всіх протиепідеміологічних правил.

Протягом останнього тижня в області збільшено кількість ліжок для пацієнтів із COVID-19 на 15,4%. Ми робимо все, аби бути готовими до нових важких хворих. Доручив обласній комісії ТЕБ та НС забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, збільшити ліжковий фонд та наростити кількість тестувань.

Друзі, це уже не жарти! Ми не вийдемо з червоної зони доти, доки не буде необхідної кількості вакцинованих. Закликаю всіх, хто ще не зробив щеплення дійти до пунктів вакцинації. Проявіть свою громадянську свідомість!

Схожі статті