+380673870816 +380673870816

Юрій Павленко позитивно оцінив роботу на Рівненщині щодо соціального захисту дітей

Цьогоріч у краї усиновили майже вдвічі більше дітей, ніж за цей період торік. В області також зберігається позитивна тенденція щодо влаштування сиріт та позбавлених батьківського піклування в прийомні сім’ї і дитячі будинки сімейного типу. Це відзначив Уповноважений Президента України у справах дітей Юрій Павленко, що перебував із візитом на Рівненщині. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    В краї проживає найбільше багатодітних родин. А завдяки клопотанню голови облдержадміністрації Василя Берташа, перед матерями-героїнями нема боргів за попередні роки з виплати одноразової грошової винагороди. 
     Також Юрій Павленко відзначив роботу Рівненського міського Будинку дитини. Адже цей заклад – один із двох в Україні, де разом із сиротами та позбавленими батьківського піклування комплексну реабілітацію (медичну, педагогічну, психологічну тощо) проходять і "батьківські" діти. Окрім цього, в області створено 21 клас (а це 1,5 тисячі школярів), де впроваджують інклюзивну освіту – поряд зі здоровими навчаються діти з обмеженими фізичними можливостями.

Схожі статті