+380673870816 +380673870816

Які подарунки хочуть рівнянки на 8 Березня?

Напередодні 8 Березня більшість чоловіків починають ламати голову щодо вибору подарунків коханій жінці, мамі, сестрі, бабусі. Коли мова йде про це весняне свято, кожна жінка мріє про подарунок. А отримувати їх завжди приємно. 

Що ж стосується самих дарунків, то вони повинні бути без натяків. Якщо чоловік купує крем, то він не повинен бути антицелюлітний або ж  від зморшок. Крім того, про те, що хоче жінка, вона сама ненароком розповість вам, необхідно просто навчитися слухати.

Вікторія Назаревич, консультант Центру Практичної психології Рівненського інституту університету "Україна":

- Будь-яку жінку потрібно слухати. Жінка обов’язково скаже про подарунок, який вона б хотіла отримати 8 Березня.

Також відомо, що одним із найкращих подарунків для жінки є квіти. Та навіть тут є свої особливості. До вибору кольору букету для кожної жінки потрібно підійти індивідуально.

Вікторія Назаревич, консультант Центру Практичної психології Рівненського інституту університету "Україна":

- Якщо ви хочете, щоб ваші жінки були більш активні, то даруйте їй квіти яскраві, насичені. Якщо ж хочете, щоб ваша жінка була більш спокійною і ніжною, то даруйте квіти пастельних тонів.

Відповіді рівнянок на запитання, що вони хочуть отримати в цей святковий день були зовсім не меркантильними. Справжні жінки хочуть уваги.

Бліц:

- По-перше, хотілося б мати таке свято цілий рік, але не через те, що це 8 Березня, а щоб чоловіки дарували нам свою любов, ніжність, подарунки цілий рік. Я думаю, тоді кожна жінка буде щасливою по-справжньому.

- Побільше любові, побільше уваги, не хотілося б зневаги, брутальності, а так якусь дрібничку, але від щирого серця. 

- Хотілося б отримати свого коханого чоловіка, якого зараз немає, а не хотіла б, щоб жінки залишилися без подарунків.

- Від чоловіка хотіла б отримати любові побільше, від дітей – уваги, щоб все було якнайкраще, а так буду рада будь-якому подарунку.

Останнім часом популярний подарунок "конвертик із грішми". Таких серед чоловіків приблизно відсотків 30. І це зовсім не дивно. Адже на думку багатьох жінок, подаровані гроші - можливість обрати саме те, що вони бажають. Психологи ж радять не купувати прекрасній половині людства кухонне приладдя та техніку, навіть якщо ці речі необхідні. Восьмого березня кожна жінка повинна отримати подарунок, який підкреслить її індивідуальність.

Схожі статті