+380673870816 +380673870816

Як живеться пошті у добу Інтернету?

Дев’ятого жовтня відзначають Всесвітній день пошти. Поштовий зв'язок пройшов непростий історичний шлях перетворень: від перших способів передачі інформації на відстані до найсучасніших нововведень.

У Рівненській області нині налічується 448 міських та сільських відділень поштового зв’язку, які надають більш ніж 50 різноманітних послуг. З популяризацією електронної пошти потік "паперових" листів помітно зменшився. Відтак, щоб триматися на плаву, "Укрпошта" вимушена вводити додаткові послуги. Наприклад, поповнення рахунків мобільного зв’язку, реалізація телефонних карток, продаж електронних квитків на потяг та автобус тощо. 

Любов Бунь, заступник директора з питань технології послуг Рівненської дирекції УДППЗ "Укрпошта":

- Пошта розпочала новий етап розвитку. Ми надаємо послуги електронного повідомлення. У нас існує послуга "терміновий переказ", SMS-повідомлення про поштове відправлення.

У наш час досить серйозними конкурентами пошті є Інтернет і банки. Проте в деяких віддалених селах немає ні того, ні іншого. Тому пошта - єдиний рятівник для місцевих мешканців, а поштарі – зв’язок із навколишнім світом.

Любов Бунь, заступник директора з питань технології послуг Рівненської дирекції УДППЗ "Укрпошта":

- Дбаючи про найвіддаленіші населені пункти, у нас в області запроваджено 5 пересувних пунктів зв’язку. Завдяки спеціалізованим автомобілям ми доїжджаємо до найвіддаленіших куточків, у яких ніколи не було стаціонарної пошти.

"Укрпошта" постійно проводить різноманітні заходи. Наразі вона запрошує молодь взяти участь у літературному конкурсі "Напиши листа спортсмену". Метою якого є пропагування здорового способу життя та ідей олімпійського руху.


111010_POST sferadesigner

Схожі статті