+380673870816 +380673870816

Як харчують у Дубенському будинку-інтернаті, перевірить комісія

 

Створити спеціальну комісію, у яку увійдуть депутати облради та представники органів державної виконавчої влади, доручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. ЇЇ завдання – перевірити, як і чим годують підопічних закладу. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
      Нарікання на несмачну їжу та малі порції Василь Берташ почув від мешканців інтернату під час його відвідин. Як і обіцяв, очільник області продовжує об’їжджати інтернати Рівненщини. Це потрібно для того, переконаний голова облдержадміністрації, щоб вивчити проблеми установ та потреби їх підопічних. 
     Крім того, дотримання норм харчування в усіх інтернатах краю перевірить незалежна комісія, яку з ініціативи заступника голови облдержадміністрації Світлани Сад створено в області. Таке доручення озвучив Василь Берташ. До того ж члени комісії, а це фінансисти, медики, епідеміологи, а також фахівці комунальної галузі, проведуть аудит використання бюджетних грошей та оцінять рівень підготовки закладів до зими. Нині у Дубенському будинку-інтернаті 240 підопічних з усієї області. 35 з них – лежачі.

 

Схожі статті