+380673870816 +380673870816

Вперше за багато років Рівненщина продала іноземцям більше, аніж закупила за кордоном

Торік експорт місцевих товарів зріс на 37 відсотків. А це свідчення того, що виробничники області посилюють позиції на світовому ринку. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Зокрема, суттєво зросло постачання зарубіжним партнерам щебеню (+73 % до 2010 року), скловиробів (+50 %) та текстильних (+40%), деревини (+25%), міндобрив (+10%). Відтак, вперше за багато років Рівненщина продала іноземцям більше, аніж закупила за кордоном. А це підтверджує конкурентоспроможність місцевої продукції. 
     Втім для виробничників не будуть зайвими й додаткові ринки збуту. Тож з ініціативи очільника край торік для підприємців області організовували закордонні зустрічі з потенційними діловими партнерами в Польщі, Литві, Великобританії і ФРН. Для підсилення економічного потенціал регіону Василь Берташ також підписав угоди про співпрацю в з Астраханською областю Російської Федерації та Люблінським воєводством Республіки Польща. Загалом торік обсяг експорту становив понад 543 мільйони доларів США. Загалом область здійснювала зовнішньоторговельні операції із партнерами зі 105 країн світу.

Схожі статті