+380673870816 +380673870816

Восьме березня для жінок у погонах

З нагоди Міжнародного жіночого дня короткі історії представниць слабкої половини людства в погонах.  

Перша історія про жінку-міліціонера. Її робочий день розпочинається о восьмій, а тривати може цілу добу. Одна з тих, хто не побоявся служити народу України у правоохоронних органах - дільничний інспектор міліції Катерина Котях. Нині вона несе службу у Дубровицькому райвідділі міліції. З власного досвіду розповіла, що працювати тут нелегко. Втім, жодного разу про свій вибір не пожалкувала. Хоча й часу на особисте життя бракує.

І хоча більшість особового складу тут все ж чоловіки, жінки на їх підтримку не нарікають. Капітан міліції Наталія Абуріна в правоохоронних органах уже 12 років. Виховує чотирьохрічну доньку. Розповіла, що без допомоги чоловіків-колег не обійтися.

Чемпіонка із армреслінгу більше семи років працює у спецпідрозділі «Беркут». Світлана Миколаївна розповіла, що сюди беруть тільки витривалих. Проте працювати в «Беркуті» вирішила без вагань. Робота у «Беркуті» вимагає свого, розповіла Світлана. Втім, і тут хлопці допомагають.

Таких, як наші головні героїні тут працює майже 800 жінок, серед них більше трьохсот при звані. Своє життя вони присвятили роботі в міліції. З нагоди Міжнародного свята керівництво обласного УМВС подякувало за відданість професії.

До Управління Міністерства надзвичайних ситуацій в області на телефони "гарячої лінії" щодоби надходить більше двох тисяч дзвінків. Від оперативності диспетчерів залежить і вчасний виїзд рятувальних підрозділів. Ця відповідальна робота прийому дзвінків лежить на тендітних плечах жінок. Свою службу вони несуть цілодобово, змінюючись кожні три години. Пані Ольга працює тут більше 17 років. Трапляються у їхній роботі і казуси. Нерідко сюди дзвонять так звані жартівники. Тому доводиться виїжджати і за хибними викликами.

В усіх цих жінок є сім’я, діти. А у Міжнародний день восьмого березня жінки в погонах бажають кожній бути по-справжньому щасливою та попри все залишатися жінкою наперекір усім труднощам.

Схожі статті