+380673870816 +380673870816

Волинянин за образливі слова побив свого кривдника

50-річний Василь працює прибиральником на одній із приватних фірм обласного центру. Цього дня саме була його зміна, тож чоловік приступив до звичної для нього роботи – прибирання прилеглої території.
    Уже традиційно поблизу цієї фірми гралися місцеві дітлахи. А воно й недивно: майданчик перед входом до адміністративного приміщення викладений плитами. Тож цю місцину щодня "атакували" неповнолітні любителі екстриму, а надто скейтбордисти. За катання хлопаки не раз отримували наганяй і від охоронців, і від прибиральників. Правда, це діяло недовго. Проходив деякий час – і діти знову поверталися.
    Цей вечір нічим не відрізнявся від усіх інших. Василь вийшов на вулицю і, побачивши хлопців, почав сваритися за те, що лузають насіння, забруднюють територію, яку йому потім треба прибирати. Поруч проходив "свідомий" 42-річний лучанин Сергій. Чоловік вирішив втрутитися у ситуацію. Як повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області, він підійшов до Василя та, недовго думаючи, обізвав його педофілом, який безпідставно чіпляється до дітей.
    Останній (до речі, колишній морський піхотинець) зреагував миттєво, тож ударив свого опонента в обличчя. Після цього між ними виникла бійка, яку вже припинили працівники спецпідрозділу "Беркут". Наразі матеріали знаходяться на розгляді у відділі дільничних інспекторів міліції Луцького МВ УМВС України у Волинській області. Обидва учасники "дійства" будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Триває перевірка.

Схожі статті