+380673870816 +380673870816

Волинянин отримав 11 років за гратами через вбивство друга дитинства

Нещодавно Ковельський міськрайонний суд Волинської області виніс вирок щодо жителя міста Ковель 24-річного Павла, який у минулому році побив до смерті свого товариша – 30-річного Олександра. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    12 квітня 2011 року Олександр відпочивав вдома у свого друга в товаристві веселої компанії. До застілля підготувалися серйозно: попередньо закупили чимало горілки. Але, як часто трапляється, виявилося – мало. Оскільки гроші закінчилися, "колеги по чарці" стали міркувати, де дістати на додаткову "дозу". Раптом власник квартири, де відбувалося застілля, помітив: після того, як Олександр разом із Павлом пішли до магазину за спиртним, зник його магнітофон. Чоловік припустив, що техніку міг взяти Олександр. 
    Після повернення молодиків із цілим арсеналом оковитої господар розповів про свої здогади. Чоловік навіть подумати не міг, що Павло відразу стане з’ясовувати стосунки по-своєму. 
    Вирішивши, що Олександр без дозволу взяв чужу річ, захотів його провчити. Зненацька почав наносили хлопцеві численні удари по обличчю. Не припинив побої навіть після того, як той упав на підлогу: продовжував гамселити товариша не тільки кулаками, а й ногами. Більше того – нелюд почав стрибати на грудній клітці вже майже непритомного чоловіка. Далі розбив об голову нещасного скляну пляшку з-під пива та вдарив його об батарею. Жорстоке побиття продовжувалося півгодини, до тих пір, поки Павло не зрозумів: товариш уже не подає ознак життя. Озвірілий молодик викликав "Швидку допомогу", а сам подався з дому.
    Покидаючи квартиру, він уже знав, що вбив друга дитинства. Зважаючи на те, що у свої 24 роки мав судимість, а зараз достроково звільнений із місць позбавлення волі та перебуває під адміністративним наглядом, чоловік вирішив поїхати з міста. Відтак вирушив потягом до свого товариша у Ківерці, де наступного дня його затримали працівники міліції.
     Згідно з висновком судово-медичної експертизи, смерть Олександра настала від поєднаної тупої травми тіла, яка утворилася через нанесення Павлом тілесних ушкоджень.
    Проти підозрюваного Павла було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2. ст. 115 (Умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю), ст. 395 (Порушення правил адміністративного нагляду) КК України. Згідно з матеріалами, зібраними в ході розслідування кримінальної справи, Ковельський міськрайонний суд Волинської області засудив Павла до 11 років позбавлення волі.

Схожі статті